Zabava

(FOTO) “Valjda ću savladati to kuvanje” Aleksandra Prijović pokazala kako se snalazi u kuhinji, mama Borka pomagala preko telefona

Pjevačica Aleksandra Prijović pokazala je svima kakva je domaćica i kako je uz pomoć i savjete majke porodici pripremila nedeljni ručak.

Aleksandra Prijović
FOTO: ZORAN ILIĆ/SCREENSHOT

Naime, Aleksandra je očigledno čist primjer da u isto vrijeme može da se bude i poslovna dama i domaćica, što je jednom prilikom pokazala na društvenim mrežama.

Naime, folk diva je nesumnjivo stvorena sa mikrofon i scenu, publika je prosto obožava, ali je, na kraju dana, ona, kao i svaka druga žena, i majka i supruga i domaćica.

Aleksandra Prijović pravi ručak
FOTO: ALEKSANDRAPRIJOVIC/INSTAGRAM/SCREENSHOT

Ona je to i dokazala kada je snimila hranu koju je pripremila. Ona se potrudila da pripremi jedno od tradicionalnih domaćih jela, uz malu pomoć majke Borke, pa poručila:

Ovaj istorijski trenutak sam morala da zabilježim. Hvala mama na pomoći preko video poziva. Punjene paprike i pire!, piše Blic.

Aleksandra Prijović pravi ručak
FOTO: ALEKSANDRAPRIJOVIC/INSTAGRAM/SCREENSHOT

Inače, Aleksandra Prijović je jednom prilikom otkrila da nije znala da kuva, ali da je voljna da nauči, što joj je očigledno i pošlo za rukom.

Pročitajte još

– Nikada nisam krila da ne znam da kuvam, iskreno, do sada nisam ni imala potrebu. Međutim, sada kada imam dijete mislim da će me kuvanje još više zanimati i želeću da naučim zbog Aleksandra. Ima vremena pa ću valjda i ja savladati to kuvanje – rekla je Aleksandra tada i dodala:

Kod nas su muškarci zaista sjajni kuvari. Filip jako lijepo sprema hranu, a Boba je vrhunski kuvar. Svi koji su probali njegove specijalitete rekli su da ništa bolje nisu jeli. Moja je sreća da ranije nisam mnogo boravila kod njih, inače bih se baš ugojila.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu