Zabava

(FOTO) "Zašto su onoj glupači dali mikrofon” Ovoj voditeljki je Saša Popović DAO OTKAZ ZBOG LAPSUSA koje je pravila uživo u programu

Ljubinka Buba Dobrosavljev je 2011. godine vodila muzičko takmičenje "Zvezde Granda", međutim kako se nije snašla u ovoj ulozi, ubrzo je uslijedio otkaz.

Saša Popović
FOTO: BLIC TV

Naime, poslije velikog kiksa tokom finalne večeri u beogradskoj Areni, tadašnji direktor “Granda” Saša Popović, koji je inače preminuo 1. marta ove godine, odlučio je da Bubi da otkaz, a da Vladi Stanojeviću tada ukaže povjerenje kao jednom od voditelja “Granda”.

Nakon te sezone, “Zvezda Granda” su vodili popularni par Milan Mitrović i Ana Sević.

Pročitajte još

– Osim što je u gotovo svakoj rečenici koristila riječ superfinale, konstantno je griješila, a vrhunac se dogodio kad je pomiješala brojeve kandidata, zbog čega se jedan od roditelja pojavio iza scene i nasrnuo na Vladu pitavši zašto je onoj glupači dao mikrofon. Nakon toga se požalio i Saši Popoviću – rekao je izvor blizak produkciji.

– Ako je tako, neka im je sa srećom. Još uvijek nisam razgovarala sa Sašom Popovićem o budućem angažmanu, a inače je koncept emisije da se svake godine menjaju voditelji, tako da to nije ništa čudno – zaključila je tada Buba.

Ljubinka Buba Dobrosavljev
FOTO: ZVEZDE GRANDA/YOUTUBE/SCREENSHOT

Prošla kroz težak životni period

Ljubinka Buba Dobrosavljević je nakon toga prolazila kroz veoma težak životni period, a kako se pisalo u medijima, nju je suprug pretukao dok je bila u drugom stanju, zbog čega je izgubila bebu.

Ljubinka Buba Dobrosavljev
FOTO: TVSTUDIOB/YOUTUBE/SCREENSHOT

– Tukao me je. Bila sam u četvrtom mjesecu trudnoće. Ja sam preživjela, ali beba nije. Gurnuo me je, pala sam na stomak, imala podlive. Udarao me je po glavi. Okrenuo me je. Strašno mi je da pričam o tome… Počeo je da me davi. Ostajala sam bez vazduha. Posljednje čega se sjećam su riječi: “Ubiću te, odrobijaću te u CZ-u!“ On se osvijestio u jednom trenutku i pobjegao iz stana. Bila sam užasno uplašena za sopstveni život, zvala sam sestru da dođe po mene. I sada sam uplašena, ali više ne želim da ćutim – ispričala je Ljubinka tada za Puls.

Poslije svega što je proživjela, ona se povukla sa malih ekrana, a u međuvremenu je izdala knjigu, ali i pronašla svoje mjesto u umjetnosti.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu