Hronika

Policija u akciji: Banjalučanin vozio pod uticajem droga, oduzeta i marihuana

Policija u Banjaluci uhapsila je O.G. iz Banjaluke kod kojeg je pronađena marihuana, a utvrđeno je i da je vozio pod uticajem THC i amfetamina.

Policija u akciji: Banjalučanin vozio pod uticajem droga, oduzeta i marihuana
FOTO: SINIŠA PAŠALIĆ/RINGIER

Navedeni vozač uhapšen je zbog počinjenih prekršaja zakona o osnovama bezbjednosti saobraćaja na putevima u BiH i zakona o proizvodnji i prometu opojnih droga.

-Policijski službenici su oko 09.00 časova u Banjaluci kontrolisali automobil “folksvagen” kojim je upravljao navedeni vozač. Ispitivanjem na prisustvo opojnih droga, kod navedenog utvrđeno je prisustvo opojnih droga „THC“ i „amfetamin“ u organizmu – saopšteno je iz PU Banjaluka.

Pročitajte još

Iz policije dodaju da je kod O.G. pronađena i uz potvrdu oduzeta određena količina marihuane.

O navedenom obaviješten je dežurni sudija Osnovnog suda u Banjaluci – Odjeljenje za prekršaje.