Hronika

(FOTO) "Služio je sa čašću, uvijek prvi u stroju" Posljednji pozdrav komandantu Žandarmerije u Nišu, oglasio se MUP

Sa dubokim poštovanjem opraštamo se od potpukovnika policije Bojana Dikića, komandanta Odreda Žandarmerije u Nišu, saopštio je MUP danas na svom zvaničnom Instagram profilu.

(FOTO) "Služio je sa čašću, uvijek prvi u stroju" Posljednji pozdrav komandantu Žandarmerije u Nišu, oglasio se MUP
FOTO: MUP

Živio je za Srbiju. Služio je sa čašću. Uvijek prvi u stroju – navodi se u objavi MUP – a ispod slike Bojana Dikića.

Ministarstvo unutrašnjih poslova i Direkcija policije izražavaju iskreno saučešće porodici Dikić, njegovim saborcima i prijateljima. Heroj ne umire, on ostaje u stroju. Neka ti je vječna slava i hvala – istakao je MUP.

Pročitajte još

Komandant Odreda Žandarmerija u Nišu, Bojan Dikić preminuo je 22. januara neposredno nakon što je u Univerzitetskom kliničkom centru obišao kolegu, prenosi Blic.