Hronika

Policija na nogama, djeca hitno puštena kući: Dojava o bombama u više banjalučkih škola

U više banjalučkih osnovnih škola jutros, 30. marta je dojavljena bomba.

Policija na nogama, djeca hitno puštena kući: Dojava o bombama u više banjalučkih škola
FOTO: MIOMIR JAKOVLJEVIĆ/RINGIER

Djeca u školama u kojima su dojavljene bombe puštena su kući, a slučaj je prijavljen policiji.

Među školama u kojima je prijavljena bomba je i Osnovna škola “Sveti Sava” na Laušu, a tu informaciju potvrdio je sam direktor škole Miroslav Popržen, pišu Nezavisne.

Pročitajte još

Objekat je evakuisan. Policija je stigla, čekamo tim za protivdiverzioni pregled. Učenici su pušteni kući – naveo je kratko Popržen.

Posjećamo, i 18. decembra 2025. godine u ranim časovima više osnovnih i srednjih škola širom Republike Srpske prijavilo je da je primilo mail prijeteće sadržine o mogućoj eksploziji.