Djeca u školama u kojima su dojavljene bombe puštena su kući, a slučaj je prijavljen policiji.
Među školama u kojima je prijavljena bomba je i Osnovna škola “Sveti Sava” na Laušu, a tu informaciju potvrdio je sam direktor škole Miroslav Popržen, pišu Nezavisne.
– Objekat je evakuisan. Policija je stigla, čekamo tim za protivdiverzioni pregled. Učenici su pušteni kući – naveo je kratko Popržen.
Posjećamo, i 18. decembra 2025. godine u ranim časovima više osnovnih i srednjih škola širom Republike Srpske prijavilo je da je primilo mail prijeteće sadržine o mogućoj eksploziji.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.