Kako prenose mediji, starija žena prijavila je da je napadnuta i silovana u samom prolazu objekta, nakon što joj je nepoznati muškarac srednjih godina prethodno oteo novčanik.
Na terenu se u ovom trenutku nalazi veliki broj policijskih inspektora koji intenzivno rade na rasvetljavanju svih okolnosti i lociranju napadača, dok je ekipa Hitne pomoći zbrinula nesrećnu ženu i prevezla je na dalje medicinske preglede.
Kamere snimile osumnjičenog
Istraga je u punom zamahu, a operativci u ovom trenutku pretražuju teren i preuzimaju ključne dokaze.
Kako se saznaje, na nadzornim kamerama sa okolnih objekata uočena je muška osoba srednjih godina za koju se osnovano sumnja da je izvršila ovaj napad. Inspektori preuzimaju sve dostupne video-zapise radi daljeg praćenja njegovog kretanja, prenosi Telegraf.
Očevici koji su razgovarali sa policijom ispričali su da su upravo oni pronašli vidno potresenu ženu u prolazu zgrade, gdje ju je manijak prethodno sačekao i uvukao.
Stanari Požeške ulice i prolaznici ispred same zgrade ne kriju uznemirenost zbog činjenice da se napad dogodio usred bijelog dana u jednoj od najprometnijih ulica u gradu.
– Vidjeli smo ljekare Hitne pomoći i zaista dosta policijskih vozila koja su blokirala prilaz zgradi. Ubrzo se pročulo da je napadnuta starija komšinica. Svi smo u potpunom šoku, ovo je miran kraj i prosto je nevjerovatno da se ovako nešto desi u 13 časova – kažu zabrinuti stanari.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.