Hronika

KONTROLE U GRADIŠKI Policija uhapsila pijanog vozača

Policija u Gradišci uhapsila je lice iz Višegrada čiji su inicijali G.G. zbog upravljanja vozilom pod dejstvom alkohola.

KONTROLE U GRADIŠKI Policija uhapsila pijanog vozača
FOTO: FOTO: SINIŠA PAŠALIĆ/RINGIER

Vozaču, koji je uhapšen juče u 9.20 u Partizanskoj ulici, uručen je prekršajni nalog zbog počinjenih prekršaja iz Zakona o osnovama bezbjednosti saobraćaja na putevima u BiH – saopšteno je iz Policijske uprave Gradiška.

Nakon što je prestao razlog za zadržavanje, lice G.G. pušteno je na slobodu.

Na području koje operativno pokriva ova uprava, juče je evidentiran i jedan slučaj narušavanja javnog reda i mira, kao i jedna saobraćajna nezgoda.