Hronika

MIODRAGA NEMA VEĆ 12 DANA Neutješna supruga traži pomoć, ostala sama sa 4 djeteta

Miodrag Jovanović (33) iz Leskovca nestao je 27. decembra 2025. godine, potvrdila je njegova supruga Milica.

MIODRAGA NEMA VEĆ 12 DANA Neutješna supruga traži pomoć, ostala sama sa 4 djeteta
FOTO: SCREENSHOT/DRUŠTVENE MREŽE

Najveseliji hrišćanski praznik Božić dočekala je sama sa njihovo četvoro maloljetne djece. Od njegovog nestanka prošlo je 12 dana, a ona i dalje nema nikakvu informaciju o svom suprugu.

Milica je ispričala kako je izgledao taj 27. decembar, dan kada je posljednji put vidjela svog supruga.

– Oko 22 časa je otišao u prodavnicu vratio se i postavio nam sto da jedemo. Jeli smo svi zajedno naša djeca, on i ja, onda je izašao napolje, a nakon dva minuta mi je stigla poruka “Milice, čuvaj mi djecu” i od tog trenutka njegov telefon je ugašen – kaže neutješna Milica.

Kako kaže, nikada se ranije ovo nije dogodilo, niti je ikada bilo moguće da Novu godinu i Božić ne proslave zajedno.

– U braku smo već 12 godina, naše najstarije dijete ima 10 godina, nema šanse da je ikada moglo da se desi da ne provedemo zajedno praznik – dodaje ona.

Kako kaže, odmah je obavijestila sve prijatelje, poznanike, komšije, ali nažalost, niko nema informacije o tome gdje bi mogao da bude Miodrag.

– Cijeli Leskovac sam prevrnula i niko ništa – kaže.

Miodrag Jovanović je u trenutku nestanka na sebi imao crnu trenerku, crnu jaknu i crne patike, prenosi Telegraf.

Policija je uključena u potragu za njim, a Milica moli sve koji da prepoznaju da joj se jave na broj telefona: 061 7035275.