Prijetnje radikalnih fanatika su sve agresivnije. FBiH tome daje alibi stalnom medijskom hajkom i satanizacijom.Domaće hulje, ambiciozne neznalice svjesno me potkazuju i obilježavaju kao metu u realnom vremenu, ali Srpska ima nadležne službe koje o tome (i o njima) brinu- napisao je Nenad Stevandić na X.
Пријетње радикалних фанатика су све агресивније. ФБиХ томе даје алиби сталном медијском хајком и сатанизацијом.Домаће хуље,амбициозне незналице свјесно ме потказују и обиљежавају као мету у реалном времену, али Српска има надлежне службе које о томе (и о њима) брину.Нема страха! pic.twitter.com/WOWoeaqVfr
— Ненад Стевандић (@nenad_stevandic) March 16, 2026
U svojoj objavi Stevandić je zaključio da “nema straha”.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.