Hronika

Oglasila se policija nakon teške nesreće kod Modriče: Pješak poginuo na mjestu, tužilaštvo rukovodi istragom

U teškoj saobraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Modriče poginuo je pješak B.S. iz Doboja.

Oglasila se policija nakon teške nesreće kod Modriče: Pješak poginuo na mjestu, tužilaštvo rukovodi istragom
FOTO: SINIŠA PAŠALIĆ/RINGIER

Saobraćajna nesreća prijavljena je juče oko 21.10 u mjestu Dugo Polje.

Tokom uviđaja kojim je rukovodio dežurni tužilac utvrđeno je da su u nesreći učestvovali “mercedes” koji je vozio M.L. iz Modriče i nastradali Dobojlija.

Pročitajte još

-Uviđaj lica mjesta su izvršili policijski službenici Policijske stanice Modriča, a istim je rukovodio dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Doboj-saopštila je Policijska uprava Doboj.