Saobraćajna nesreća prijavljena je juče oko 21.10 u mjestu Dugo Polje.
Tokom uviđaja kojim je rukovodio dežurni tužilac utvrđeno je da su u nesreći učestvovali “mercedes” koji je vozio M.L. iz Modriče i nastradali Dobojlija.
-Uviđaj lica mjesta su izvršili policijski službenici Policijske stanice Modriča, a istim je rukovodio dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Doboj-saopštila je Policijska uprava Doboj.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.