Hronika

NIJE EKSPLODIRALA Muškarac bacio bombu u kladionicu u Sarajevu, policija ga uhapsila

Muškarac A. G. (43) uhapšen je rano jutros u Novom Sarajevu nakon što je prethodno, sinoć, na kladionicu u naselju Čengić Vila bacio eksplozivnu napravu koja se nije aktivirala.

NIJE EKSPLODIRALA Muškarac bacio bombu u  kladionicu u Sarajevu, policija ga uhapsila
FOTO: SINIŠA PAŠALIĆ/RINGIER

Kako je navedeno iz Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo, on je bacio eksplozivnu napravu u ulici Džemala Bijedića 108 i udaljio se s mjesta događaja.

Pročitajte još

O slučaju je obaviješten dežurni tužilac Kantonalnog tužilaštva Kantona Sarajevo, a uviđaj su obavili pripadnici Uprave policije MUP Kantona Sarajevo.

Uhapšena osoba predata je u prostorije za zadržavanje uhapšenih MUP-a KS, piše Klix.