Hronika

Nova nesreća sa električnim romobilom: Automobilom u Sarajevu "pokosio" ženu

Na području sarajevskog naselja Dobrinja jutros se dogodila saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovali automobil i žena koja se kretala električnim romobilom.

policija federacija
FOTO: SINIŠA PAŠALIĆ/RINGIER

Prema informacijama s mjesta događaja, do nesreće je došlo u blizini kružnog toka na Dobrinji, gdje je automobil udario ženu na romobilu.

Na mjesto nesreće ubrzo su stigli pripadnici policije i ekipa Hitne pomoći. Na fotografijama s mjesta događaja, koja je objavila Crna Hronika može se vidjeti vozilo Hitne pomoći, kao i policijski službenici koji osiguravaju mjesto nesreće.

Saobraćaj se na ovom dijelu Dobrinje odvija otežano, a postavljeni su i čunjevi kojima je obilježen dio kolovoza na kojem nadležne službe postupaju.

Pročitajte još

Za sada nije poznat stepen povreda žene, niti tačne okolnosti pod kojima je došlo do nesreće.

Više informacija trebalo bi biti poznato nakon policijskog uviđaja.

Ovo je još jedna saobraćajna nesreća u Sarajevu u kojoj je učestvovao električni romobil, zbog čega se ponovo nameće pitanje sigurnosti korisnika ovih vozila, ali i njihovog odnosa s drugim učesnicima u saobraćaju.