Kako prenosi Avaz influenser se zahvalio svima na podršci.
– Dobijam na hiljade poruka. Volio bih svima odgovoriti. Hvala vam. Sada sam dobro i siguran sam – napisao je Garner.
Podsjećamo, Liam je napisao da je opljačkan, te da je napadnut od strane nekoliko muškaraca.
– Grupa tipova se zaustavila pored mene i napala me, ali sam uspio vratiti svoje stvari i, srećom, dobio snimak njihovih lica i registarskih tablica. Trenutno pokušavam podnijeti prijavu policiji – napisao je Liam u svojoj Instagram priči, ostavivši brojne pratioce šokiranima.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.