Hronika

Nesrećnom čovjeku nije bilo spasa: Poginuo radnik (60) na gradilištu u Mostaru

U mostarskom naselju Ortiješ u utorak je smrtno stradao 60-godišnji građevinski radnik.

pao radnik sa posljednjeg sprata Čačak
FOTO: RINA

Portparol MUP Hercegovačko-neretvanskog kantona Ilijana Miloš za Fenu je potvrdila da se radi o osobi inicijala M. B., rođenoj 1966. godine.

Prijavu da je u mjestu Ortiješ – Novo naselje došlo do nesreće, zaprimili su zaposleni Policijske stanica Mostar Jug, nakon čega su na mjesto događaja izašli policijski službenici i zaposleni Odjela kriminalističke policije koji su obavili uviđaj pod nadzorom postupajućeg tužioca.

Pročitajte još

Ljekar Hitne medicinske pomoći je na mjestu nesreće potvrdio smrt radnika.