Navodno, napadači su tinejdžeru nanijeli povrede u vidu opekotina i posjekotina.
– Oštrim predmetom su mu nanijeli posjekotine, a upaljačem su mu pekli tabane. Nakon zlostavljanja, pustili su ga da ode kući gdje je on ispričao majci šta se dogodilo – tvrdi izvor “Telegrafa”.
Navodno, majka ga je odmah odvezla u Institut za majku i dijete gdje se tinejdžer i dalje nalazi.
Prilikom davanja izjave, tinejdžer je izjavio da nikada do sada nije vidio muškarce koji su ga napali, ali da mu se čini da su bili dosta stariji.
O slučaju je obavješteno Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu, a policija radi na identifikaciji i hapšenju napadača, prenosi Telegraf.rs.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.