Krađa dijelova prijavljena je juče, a Policijska uprava Doboj saopštila je danas da su na meti lopova bile dvije radne mašine.
– Policijskoj stanici Teslić, 16. maja prijavljeno je da su u prethodnih nekoliko dana sa dvije radne mašine koje su bile parkirane na području opštine Teslić otuđeni razni dijelovi – sapšteno je iz Policijske uprave Doboj.
O slučaju je obaviješteno dobojsko tužilaštvo, a krivična djela kvalifikovana su kao teške krađe.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.