Hronika

NESREĆA U BANJALUCI Pijan "pokosio" 2 pješaka u Priječanima

U saobraćajnoj nesreći koja se večeras dogodila u Priječanima povrijeđena su dva pješaka, a vozač automobila je uhapšen, potvrđeno je za Srpskainfo iz PU Banjaluka.

Policijski automobil
FOTO: INFOBIJELJINA

Nesreća se dogodila oko 19.05 u ulici Hilandarska, a učestvovali su D.G. iz Banjaluke koje je upravljao sa automobilom „,ford” i dva pješaka.

Pročitajte još

-U ovoj nesreći tjelesne povrede zadobila su dva pješaka. Kod vozača automobila utvrđeno je prisustvo alkohola od 1,70 g/kg, te je uhapšen – navode iz policije.