Rekla je Srni portparol bijeljinske Policijske uprave Tanja Kovačević.
U nezgodi, koja se dogodila noćas u Ulici Miloša Obilića, učestvovao je automobil “reno” kojim je upravljao vozač čiji su inicijali I.L. i moped “jamaha” kojeg je vozio Đ.M, a njegov saputnik je bilo lice D.G.
Iz policije navode da se o stepenu povreda vozača Đ.M. ljekari nisu izjasnili, dok lice D.G. ima lakše povrede.
Uviđaj su izvršili pripadnici bijeljinske Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja, a o svemu je obaviješten tužilac Okružnog javnog tužilaštva u Bijeljini.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.