Hronika

TEŠKA NESREĆA KOD GRAČANICE Automobil sletio s kolovoza, poginuo vozač

Vozač automobila je poginuo u saobraćajnoj nesreći na magistralnom putu Doboj-Tuzla u mjestu Donja Orahovica, kada je vozilom sletio s kolovoza, saopšteno je iz Uprave policije MUP-a Tuzlanskog kanotna.

policija federacije bih
FOTO: SINIŠA PAŠALIĆ/RINGIER

Saobraćajna nesreća dogodila se jutros oko 4.30 časova, a smrt vozača konstatovao je ljekar Službe hitne medicinske pomoći Doma zdravlja Gračanica.

Pročitajte još

Policija je izvršila uviđaj kojim je rukovodio dežurni tužilac Kantonalnog tužilaštva Tuzla.

Saobraćaj na magistralnom putu Doboj-Tuzla bio je obustavljen za vrijeme uviđaja i odvijao se alternativnim pravcem, a normalizovan je u 9.05 časova.