Vozač M.K. iz Banjaluke je uhapšen, jer je upravljajući automobilom “mazda” učestvovao u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila 12. septembra oko 18.50 u Banjaluci, a ispitivanjem na prisustvo alkohola kod navedenog utvrđeno je prisustvo od 3,36 promila alkohola u organizmu.
Iz PU Banjaluka saopšteno da je da je 14. septembra u Banjaluci uhapšen i vozač S.G. iz Banjaluke, jer jeupravljajući “citroenom” učestvovao u saobraćajnoj nesreći, a ispitivanjem na prisustvo alkohola kod navedenog vozača je utvrđeno prisustvo od 2,61 promil alkohola u organizmu.
Takođe, istog dana u Banjaluci policijski službenici su uhapsili vozača Z.S. iz Banjaluke, jer je upravljajući “fordom” učestvovao u saobraćajnoj nezgodi, a ispitivanjem na prisustvo alkohola kod navedenog vozača je utvrđeno prisustvo od 1,82 promila alkohola u organizmu.
-Policijska uprava Banjaluka apeluje na sve učesnike u saobraćaju da poštuju zakonske odredbe, a posebno na vozače motornih vozila da ne upravljaju vozilom pod dejstvom alkohola, te da odgovornim ponašanjem zaštite sebe i druge učesnike u saobraćaju – apeluju iz PU Banjaluka.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.