Hronika

Policija istražuje slučaj: Tuča ispred ugostiteljskog objekta u Prijedoru, POVRIJEĐENE 3 OSOBE

Prijedorska policija istražuje slučaj tuče koja se dogodila noćas u Prijedoru u kojoj su povrijeđene tri osobe.

tuča dva muškarca
FOTO: ALEKSANDAR GOLIĆ/RINGIER

Iz PU Prijedor saopšteno je da je policija noćas oko 02.00 časa postupila po prijavi da je ispred jednog ugostiteljskog objekta u Prijedoru došlo do narušavanja javnog reda i mira tučom više osoba.

-Intervencijom policijskih službenika utvrđeno je da je u događaju učestvovalo više osoba, od kojih su tri osobe zadobile tjelesne povrede – kažu iz PU Prijedor.

Pročitajte još

O svemu je obaviješten tužilac Okružnog javnog tužilaštva Prijedor pod čijim nadzorom policijski službenici preduzimaju mjere i radnje na utvrđivanju svih okolnosti prijavljenog događaja.

Pored toga, policijski službenici su oko 03.30 postupili po prijavi narušavanja javnog reda i mira na drugoj lokaciji u Prijedoru i u vezi s tim uhapsili jednu osobu iz tog grada, zbog prekršaja tuča i fizički napad počinjenog na štetu druge osobe iz Prijedora.

Navedenoj osobi će biti uručen prekršajni nalog.