Hronika

Obojica od ranije poznati policiji: U pucnjavi u Mostaru Admir Orahovac teško ranio Sašu Slipičevića

Prava drama odvijala se u subotu naveče u Mostaru, nakon što je u naselju Centar II,  u ulici Ante Starčevića upucan mušarac.

Obojica od ranije poznati policiji: U pucnjavi u Mostaru Admir Orahovac teško ranio Sašu Slipičevića
FOTO: SRNA

Kako nam je ranije kazala portparol Uprave policije MUP-a HNK, Ilijana Miloš, policiji je pucnjava prijavljena u 18.10 sati nakon čega su odmah na lice mjesta upućene policijske snage.

– Povrijeđena osoba je prevezena u Sveučilišnu kliničku bolnicu Mostar gdje su joj konstatovane teške tjelesne povrede. Više informacija imaćemo nakon uviđaja – kazala je Miloš.

FOTO: SRNA
FOTO: SRNA
FOTO: SRNA
FOTO: SRNA

Prema nezvaničnim informacijama Admir Orahovac je pucao na Sašu Slipičevića. Orahovac je pucao iz svog stana dok se Slipčević nalazio vani.

Orahovac je hapšen još 2013. godine kada je s puškom i dvije ručne bombe ušao u kafić, dok je Slipičević hapšen zbog droge, piše Avaz.