Policiji je prvo 25. septembra prijavljeno da je na benzinskoj pumpi u Novoj Topoli oštećeni zaboravio torbicu s novcem i ličnim dokumentima.
Nakon kraće istrage utvrđen je identitet osumnjičenog.
O slučaju je obaviješteno Okružno javno tužilaštvo Banjaluka, a dežurni tužilac krivično djelo je kvalifikovao kao utaju.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.