Po prijavi su postupili policijski službenici PS Doboj 1 i utvrdili da su ga napala dva psa rase “staford” od kojih je jedan vlasništvo N.O. iz Doboja.
Oštećeni je zadobio tjelesne povrede, a ljekarska pomoć joj je ukazana u bolnici “Sv. Apostol Luka” u Doboju.
O svemu je obaviješten dežurni tužilac OJT Doboj koji se izjasnio da navedeno ima obilježje krivično djela “Izazivanje opšte opasnosti”.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.