Hronika

INCIDENT U ŽIVINICAMA Teško povrijeđena djevojčica, prevezena je u UKC Tuzla

Maloljetna učenica iz Živinica teško je povrijeđena u istom gradu i odmah prevezena u Univerzitetski klinički centar Tuzla, gdje je zadržana na liječenju, saopšteno je večeras iz Uprave policije Ministartva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.

policija federacija
FOTO: SINIŠA PAŠALIĆ/RINGIER

Policijskoj stanici Živinice prijavljeno je večeras oko 17.40 da je maloljetna učenica zadobila povrede, te je odmah na mjesto događaja upućena ekipa Hitne medicinske pomoći Doma zdravlja Živinice i prevezena u UKC.O ovom događaju upoznato je Kantonalno tužilaštvo Tuzlanskog kantona.

Uviđaj je u toku.

Pročitajte još

Prema uputama dežurnog tužioca preduzimaju se sve potrebne radnje u cilju utvrđivanja okolnosti pod kojima se događaj desio.

U skladu sa odredbama Zakona o zaštiti djece i maloljetnika u krivičnom postupku FBiH, Uprava policije MUP Tuzlanskog kantona nije u mogućnosti iznositi više informacija u konkretnom slučaju. 

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu