Ivan je, osim ljubavnog partnera, bio angažovan i kao Tein vozač i telohranitelj, te su imali i poslovnu saradnju.
Poznato je da se pojavio u njenom spotu za pjesmu “Zbogom ljubavi”, ali to nije bio jedini put da se pojavljuje u spotovima domaćih pjevačica.
Prije nego što je postao njen partner, Ivan se pojavio kao statista u spotovima Andreane Čekić i Aleksandre Mladenović za pjesmu “Volim ga”, kao i u spotu Anđele Ignjatović Breskvice za pjesmu “Leptir”, iako mu se lik u ovom posljednjem spotu nije jasno vidio.
U Andreaninom i Aleksandrinom spotu, uz još dvojicu momaka, imao je ulogu frajera koji uhode dvije pjevačice, koje pjevaju o nesrećnoj ljubavi.

Za javnost je trenutak kada su saznali da su zajedno bio Tein rođendan, kada je Ivan priredio iznenađenje na dan snimanja spota sa Nućijem.
Iako o detaljima njihove romanse nije željela da priča, Tea je jednom prilikom priznala da je srećna:
– Lepršam od zaljubljenosti, ali ostajem pri stavu da privatan život čuvam isključivo za sebe. Želim da ostanem uzdržana povodom toga. Smatram da, što manje ljudi zna da si srećan, duže ćeš biti srećan. Svjesna sam činjenice da sam javna ličnost, ali nisam javno dobro, pa da moram svima da objašnjavam šta se dešava u mom životu. Privatnost čuvam za sebe i to je preporuka za sve žene – rekla je Tea za medije.
Podsjetimo, iako su željeli da vjenčanje ostane daleko od očiju javnosti, sada je isplivala fotografija koja je raznežila mnoge – ona na kojoj Tea i Ivan poziraju sa matičarkom odmah nakon što su izgovorili zavjete.
Na slici, objavljenoj na Instagram stranici luksuznog mjesta gdje se održalo vjenčanje, Tea blista u raskošnoj bijeloj vjenčanici ukrašenoj kristalima, sa osmjehom koji ne silazi s lica.
U ruci drži bidermajer, dok pored nje stoji njen izabranik Ivan u elegantnom crnom smokingu sa leptir mašnom, dok je s druge strane bila matičarka obučena u elegantnoj crnoj kombinaciji.
Teu je do oltara dopratio otac Zoran Tairović, a prvi ples odigrali su uz pjesmu “Ringišpil” Đorđa Balaševića, kao omaž Novom Sadu i umjetniku koji je obilježio generacije.
Bend koji je zabavljao goste je Akustična soba, strica Teinog Gorana Tairovića.
Tea je nakon vjenčanja kratko poručila:
– Ovo je za Ivana i mene poseban dan koji ćemo pamtiti zauvijek. Hvala svima koji su uljepšali naše vjenčanje, kao i medijima na razumijevanju da smo željeli da ovaj čin ostane intiman.
Budući da je želja mladenaca bila da svadba bude intimna, na slavlju su se pojavili od kolega Barbara Bobak i Sanja Vučić.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu