Hronika

IZAZOVNE POZE I TETOVAŽE Ovo su FATALNE ZELENAŠICE koje su iznuđivale novac od penzionera (FOTO)

Marija V. i Sonja K, uhapšene sa Aleksandrom K. u Aleksincu zbog iznuđivanja novca od penzionera Staniše K. prijeteći pri tome da će mu oteti porodicu i baciti bombu u kuću, na društvenim mrežama predstavljale su se u potpuno drugom svjetlu, kao atraktivne, istetovirane djevojke koje uživaju u izlascima, ali zarađuju prodajom garderobe.

IZAZOVNE POZE I TETOVAŽE Ovo su FATALNE ZELENAŠICE koje su iznuđivale novac od penzionera (FOTO)
FOTO: INSTAGRAM SCREENSHOT

Lisice ovom trojcu stavljene su 25. novembra, ispred kuće Staniše K. (68) u okolini Aleksinca. Marija i Sonja su stajale kod automobila, a Aleksandar je od deviznog penzionera preuzimao kovertu sa novcem.

Kod njega su pronađeni “kašikara”, puška i droga, a ispostavilo se da se nalazi na potjernici jer se nije javio na izdržavanje zatvorske kazne.

Foto: Instagram screenshot
Foto: Instagram screenshot

Penzioner od koga su iznuđivali novac ispričao je da Mariju poznaje od ranije jer je dolazila kod njega da očita struju, ali da mu je “nevjerovatno da je skliznula u kriminalne vode i počela da se bavi zelenašenjem”.

Osim što joj je bila partnerka u zločinu, makar prema onome što se može zaključiti sa profila na društvenim mrežama, Marija i Sonja su bile kume. Istetovirane, atraktivne i po svemu sudeći nerazdvojne, fotografisale su se u izazovnim pozama i uživale u komentarima muškaraca, koji im dijelili “komplimente” poput: “Gospodarica podzemlja”, što bi Marija ispravila u “gospodarica pakla”. Odlazile su zajedno u restorane, na putovanja, klubove, u crkvu ali i, kako se sumnja, u zelenašenje.

Foto: Instagram screenshot
Foto: Instagram screenshot

Instagram profil jedne od njih obiluje snimcima iz noćnog provoda, na kojima se vidi kako nazdravljaju, pokazuju srednji prst, pjevaju i vesele se.

Uz to, Marija se bavila prodavanjem garderobe preko svog Fejsbuk profila, zbog čega niko vjerovatno nije mogao da pretpostavi da se iza svega, kako se sumnja, krije zelenašenje i iznuda novca od penzionera.

Atraktivne kume i nasilnik zasad se nalaze u pritvoru.

(Blic)

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu