Zabava

JELENA KARLEUŠA O ODNOSU SA MEDIJIMA “Kajem se zbog svake suze i izgubljenog nerva”

Uskoro se navršava 25 godina otkako je Jelena Karleuša prisutna na muzičkoj sceni, a na pitanje šta bi, da može vratiti vrijeme, uradila drugačije, kaže da joj je žao svake suze.

JELENA KARLEUŠA O ODNOSU SA MEDIJIMA “Kajem se zbog svake suze i izgubljenog nerva”
FOTO: MILAN ILIĆ/RAS SRBIJA

Kajem se zbog svake suze i svakog izgubljenog nerva. Ništa nije bilo toga vrijedno. Bilo je mnogo burno i ne bih opet kroz sve prolazila. Imala sam stresa za tri života – kaže Jelena koja se dotakla i teškog perioda koji je iza nje.

– Svi su u ovoj zemlji bili svjedoci kroz kakav pakao sam s medijima prošla, svi su vidjeli da niko nije imao obzira prema mojoj privatnosti, prema činjenici da sam žena i majka, nikome nisu bila bitna moja narušena ljudska prava. Komuniciram s par medija koji se nisu o mene ogriješili, svi drugi mi u ovom životu, a ni u naredna tri, ne trebaju – kaže Jelena za novi Story.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu