Zabava

"Krimosi su me startovali gdje god da krenem" Šako Polumenta progovorio o karijeri, pa otkrio da su i on i njegova djeca dobijali JEZIVE PRIJETNJE jer "nisu igrali, kako je neko drugi svirao"

Pjevač Šako Polumenta ispričao je jednom prilikom da je imao velikih problema sa kriminalcima i estradnom mafijom, koja je pokušavala na sve načine da ga ucjeni i natjera da radi za njih.

"Krimosi su me startovali gdje god da krenem" Šako Polumenta progovorio o karijeri, pa otkrio da su i on i njegova djeca dobijali JEZIVE PRIJETNJE jer "nisu igrali, kako je neko drugi svirao"
FOTO: SCREENSHOT INSTAGRAM

Naime, kako je Šako objasnio, kada se suprotstavio ljudima koji su pokušavali da mu usmjeravaju i vode karijeru, prijetnje su došle i do njegove djece, te je situacija postala vrlo ozbiljna.

– Sjećam se da je baš bilo gusto. Estradna mafija vlada, samo je pitanje koga će da targetiraju. Narod nema pojma koliko pjevača je zapravo u tome, koliko njih nije uspjelo da se odupre pritisku.

 Nisam dozvolio da me bilo ko ucjenjuje, zato sam se povukao i nisam pjevao na prestižnim mjestima, nego sam išao u dijasporu.

Pročitajte još

Morao sam da se snađem i brzo mislim. Kad su vidjeli da ne padam na provokacije, počeli su da pominju moju djecu, da prijete i pominju neke bombe. Nisam se dao uplašiti i bio sam dostojanstven iako mi nije bilo svejedno – rekao je pjevač, pa je potom dodao:

– Samostalan sam izvođač za razliku od 90 odsto estradnjaka koje gura mafija ili veze koje imaju s jakim ljudima ili sponzorima.

Mnogi nemaju hitove, već samo izađu i pjevaju moje pjesme. Krimosi su me startovali gdje god da krenem, Švajcarska, Njemačka, ma svuda.

Proganjali su me na svaka tri mjeseca. Mnogi su se prepustili, ja nikada nisam i zato sam trpio sankcije, svađao se, nema gdje me nisu zabranjivali kad čuju da imam nastup. Nisam mogao da pjevam ni u jednom klubu koji oni drže. Najveće zvijezde kod nas su imale tih problema, a ja sam uspio da se izborim za sebe i svoje mjesto – rekao je pjevač, prenosi Republika.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu