Banjaluka

Lakše do poslovnih objekata: Izgrađena nova saobraćajnica na Tunjicama (FOTO)

Izgrađena je nova saobraćajnice na Tunjicama, koja je povezana sa magistralnim putem, kao i pristupni putevi do poslovnih objekata firmi čije je sjedište u tom dijelu grada.

Lakše do poslovnih objekata: Izgrađena nova saobraćajnica na Tunjicama (FOTO)
FOTO: SERGEJ ĆUKOVIĆ/GRAD BANJALUKA

Od izuzetne važnosti je bilo izgraditi ovu saobraćajnicu vrijednosti 300.000 KM kako bi se postojeća zona mogla dalje širiti, razvijati i stvarati nova radna mjesta, poručio je gradonačelnik Draško Stanivuković.

FOTO: SERGEJ ĆUKOVIĆ/GRAD BANJALUKA
FOTO: SERGEJ ĆUKOVIĆ/GRAD BANJALUKA

Pročitajte još

Imajući u vidu da na Tunjicama posluje veliki broj firmi, koje nisu imale adekvatan pristup do svojih objekata jer je put prelazio preko privatnih parcela, on je istakao da je Grad prepoznao potrebu da izgradi novu ulicu i spoji je na magistralni put.

U prvoj fazi izgrađene su dvije saobraćajne trake i priključni putevi, te će kamioni i druga teretna vozila moći nesmetano prići poslovnim objektima u ovoj ulici, a u narednom periodu biće nastavljeni radovi na izgradnji infrastrukture za pješački saobraćaj.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu