Iako su mnogi mislili da joj je on pomogao u karijeri, zapravo tvrdi da nema istine u tome.
– Miletu Kitiću sam mnogo donijela, a kada je meni trebala usluga, on je promijenio broj telefona. Ja sam bila klinka, tek sam kasnije shvatila da sam ja tu bila i jako bitna njemu, donijela sam mu marketing. I danas pjevam i znam kako to izgleda. Sve gazde klubova su govorile da obavezno povede malu crnu, niko nije znao kako se zovem. Znači kad sam ti trebala super sam bila, poslije kad je on meni trebao da me poveže sa Marinom Tucaković, on je promijenio broj telefona – rekla je Sandra Afrika za Hype TV.
Inače, Sandra Afrika je nedavno oplela po supruzi Mileta Kitića, Marti Savić.
Svima je poznato da je Sandra na estradnu scenu kročila tako što je bila upravo Miletova igračica uz njegov čuveni hit “Šampanjac”.
– Vidjelo se da je Marta bila mnogo ljubomorna na mene. Odnosno, nije dok me nije vidjela uživo kako izgledam, da sam dobra riba! Do tada je govorila: ,”Neka ide Sandra s Miletom na nastupe jer je znala da će on kući da donosi više love. Govorila mi je: “Ljubavi, srećo, a onda, kada me je vidjela, promijenila je ploču. Što li se istripovala, to ne znam, ali kapiram da je možda pomislila da sam prijetnja. Čudna stvar je ženska sujeta, očigledno je i to bilo posrijedi. Poslije, kad sam otišla, fokusirala sam se na to da sama napravim karijeru i počela sam da pjevam i pravim hitove – pričala je pjevačica, piše Blic.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu