Digitalna Srpska

Možete da kreirate i šaljete pozivnice: Epl lansirao novu aplikaciju za planiranje događaja

Američka tehnološka kompanija Epl predstavila je novu aplikaciju za planiranje događaja nazvanu Apple Invites.

djevojka drži telefon
FOTO: SINIŠA PAŠALIĆ/RINGIER

Aplikaciju je moguće preuzeti iz Epl klaud servisa, ali korisnici pritom moraju da imaju u vidu da ona radi samo na Iphone koji imaju operativni sistem iOS 18 i novije verzije.

Aplikacija vam omogućava da kreirate i šaljete pozivnice na događaje. Primaoci pozivnica će moći da potvrde svoje učešće bez obzira da li imaju pretplatu na Epl klaud, a aplikacija se takođe može koristiti u web verziji.

Pročitajte još

Nakon događaja, gosti će moći da postavljaju video-zapise i fotografije sa događaja u aplikaciji, a korisnici Epl mjuzik će moći da kreiraju i plejlistu.

– Sa Epl Invites događaj oživljava od trenutka kada je pozivnica kreirana, a korisnici mogu da podijele trajna sjećanja čak i nakon što se okupe – izjavio je Epl globalni direktor marketinga proizvoda za aplikacije i klaud, Brent Čiu-Votson.

Prema njegovim riječima, nova aplikacija objedinjuje mogućnosti Epl Iphonea, klauda i muzičkog servisa koje korisnici već poznaju i vole, objavljeno je na veb stranici kompanije iz Kupertina, prenosi Tanjug.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu