Milorad je iza sebe ostavio porodicu i prijatelje, a sada je njegova bivša supruga Jelena Đukić dala prvi intervju i tom prilikom istakla da joj je najteže palo kada je morala njihovoj kćerki Divni da saopšti da joj je otac preminuo.
– Velika praznina. Nevjerica. Teško je povjerovati da jednog takvog čovjeka nema, jer ništa nije ukazivalo na mogućnost takve sudbine. Veliki gubitak smo doživjeli i naši životi neće više biti isti. Divna je na svojim počecima tinejdžerskih dana izgubila snažnu guru oca, nježnog roditelja sada kada joj je najpotrebniji. Život se mijenja za sve nas koji smo voljeli Milorada. Za mene je on bio jak oslonac u vaspitanju Divne, umio je u posebnim trenucima da bude glas razuma – rekla je Jelena i dodala:
– Samohrani sam roditelj i slobodni umjetnik, što ne zvuči baš optimistično, ali ovakav životni trenutak pokreće životnu energiju na maksimum. Sva moja stremljenja su okrenuta ka Divni i ka mom poslu.
“Najteže mi je bilo da saopštim Divni”
– Najteži trenutak u životu, pored smrti mame, bio je onaj kada sam saznala da je Milorad preminuo i da takvu tragičnu vijest treba da saopštim Divni. Ona je u tom momentu bila na ski-stazi sa drugaricama. Morala sam što prije da je odvedem do hotelske sobe kako bih joj to saopštila u četiri oka. Sreća u nesreći je bila ta što su prijatelji bili sa mnom i napravili smo strategiju kako da je nagovorimo da dođe do sobe, s obzriom na to da se dobro zabavljala na snijegu. Njena reakcija je bila očekivana. Bilo je strašno i bolno. Ali kako je ona Miloradovo i moje dijete i kako smo joj vrlo promišljeno dali ime Divna, s posebnim akcentom na prefiks Div, ona je čas vremena nakon bolnog saznanja uzela papir i olovku i napisala pismo za tatu koje je željela da pročita na sahrani i koje mu je ostavila na grudima da može da ga čita svakog dana – rekla je Jelena, prenosi Blic.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu