Posljednjih godina smo svjedoci forsiranja priče da je u redu biti sam, neudat i neoženjen. Međutim, neki naši momci žele da se skrase i steknu porodicu.
Među njima je i Nenad Mosić (40) iz Žagubice koji je odlučio da kupi mladu iz Albanije što je naišlo na velike simpatije, a on kaže da u Srbiji ne uspijeva da upozna ženu kraj koje bi proveo ostatak života. Za cijenu nije želio ni da pita, samo je htio da osnuje porodicu, i započne novi život uz bračnu saputnicu.
Neki su ga podržavali, neki baš i ne, ali on ne haje jer je izgleda našao mladu, i to iz Beograda. Poslije nekoliko dana od objave, Nenad kaže da je izgleda uspio da nađe ljubav.
– Mnogo djevojaka mi se javilo. Moram da kažem da mi se javila jedna djevojka iz Beograda, jako mi se sviđa i čekao sam pravu, mislim da je to ona. Treba da se vidimo, upoznamo i razgovaramo, a onda ćemo vidjeti šta će biti… Mislim da je ona prava, njena ljepota me očarala – kaže Nenad za Telegraf.
Podsjetimo, Nenad je ispričao da iza sebe ima brak i sina.
– Razveo sam se i sin mi je kod babe i djede, a ja sam ovdje sam. Ne znam kakve su žene iz Albanije, ne znam ni koja je cijena, ali sam spreman da platim. Vidio sam na televiziji i u novinama više puta da se momci tako žene, pa što ne bih i ja – kaže Nenad.

Od buduće žene ne traži mnogo, a kao kaže, obezbjediće joj život iz snova.
“Domaćin sam čovjek, ona bi bila u kući da sprema i kuva, ništa fizički teško ne bi morala da radi. Ja sam tu za sve, nadam se da ću naći ženi i da će biti sve u redu. Pošten sam i normalan momak, takvu ženu i tražim jer nemam sreće sa ženama, pa sam spreman da platim za brak, a kolika je cijena – vidjeću – ispričao je Nenad, uz nadu da će uskoro biti te sreće da pronađe, ili kupi, ljubav svog života.
Ipak, sudbina je riješila da umiješa prste i Nenad je izgleda konačno uspio da nađe ljubav svog života.
– Našao sam ženu, zove se Jadranka, tu je iz mog mjesta. Upoznali smo se kod jedne žene koju čuva u komšiluku blizu mene. Čim smo se upoznali, mi smo se i zavoljeli. Moje je godište i iz Žagubice je – otkrio je nedavno Nenad.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu