Policijska uprava Doboj saopštila je da se nesreća dogodila juče oko 9.45 na lokalnom putu Liješće- Vinska.
U nesreći je pored trotineta učestvovao i S.S. koji je vozio “opel”.
Povrijeđeni maloljetnici nakon nesreće prebačeni su u dobojsku bolnicu.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.