Naime, u proteklih 15 dana građani koji su dolazili u teretanu ostajali su bez novca.
– Neko je stalno krao novac građanima i to iz garderobe gdje su ostavljali svoje stvari – naveo je izvor Srpskainfo.
Dodaje kako je nakon istrage uhapšen ni manje, ni više nego bivši trener D. Ć. u ovom fitnes klubu.
Nakon kriminalističke obrade i saslušanja, protiv osumnjičenog biće podnesen izvještaj Okružnom javnom tužilaštvu Banjaluka.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.