Kuper režira ostvarenje “Is This Thing On?” u kom glavne uloge tumače Lora Dern i Vil Arnet.
Snimanje koje se odvija kasno noću, generatori koji prave ogromnu buku i kombiji koji blokiraju ulice i prilaze izazvali su negativne reakcije kod mještana. Filmska ekipa, navodno, radi sve do 1 ili 2 iza ponoći, jer se novi film uglavnom snima noću. Ipak, buka traje “cijeli dan i noć”, prema riječima jednog stanovnika.
Film je prethodno sniman u središtu Menhetna i Forest Hilsu, a sada i na popularnoj lokaciji za snimanje u Daglastounu. Iako su stanovnici navikli na snimanja, rekli su da ih Kuperova ekipa ne poštuje.
– Nikada nisam vidio ovako nešto. Ulice su blokirane. Niko nije pitao da li može da postavi kablove na moj prilaz. Preletio sam preko velike kutije koju su ostavili iznad kablova. Psa mi izluđuju. 80 ljudi trči i vrišti po cijeli dan – rekao je izvor.
Radnja filma drži se u tajnosti, ali je Bredli Kuper nagovijestio svoju “malu ulogu” u njemu, piše 24sedam.
– Igram tipa koji je alternacija glumca, on je zamjena u predstavi koja se zove “The 13 Disciples” i on je zamjena za sve njih – otkrio je glumac i dodao da “glumi samo Arnetovog najboljeg prijatelja”, ali izvori nisu uočili druge glumce na setu, piše Blic.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu