Zabava

"Njega su navlačili na prostitutke" Karleuša otvorila dušu, pa progovorila o NEVJERSTVIMA bivšeg muža Duška Tošića

Pop diva Jelena Karleuša otvorila je dušu u novom intervjuu i prvi put javno progovorila o turbulentnom odnosu sa bivšim suprugom Duškom Tošićem.

Jelena Karleuša
FOTO: SNEŽANA KRSTIĆ/RINGIER

Gostujući u podkastu Bokija 13, pjevačica je bez zadrške govorila o prevarama, lažima i životu bivšeg fudbalera dok je živio u Turskoj.

– Duška su tamo po Turskoj navlačili na prostitutke, pa sam slala prijeteće poruke. Poslije mi je bilo žao tih momaka… Oni su voljeli taj život, pa su malo i Duška uvlačili u sve to – ispričala je Jelena, aludirajući na druge sportiste koji su, kako tvrdi, imali loš uticaj na njenog tadašnjeg supruga.

Karleuša je priznala da je godinama praštala njegove prevare, trudeći se da očuva porodicu po svaku cijenu.

– Pisalo se o toj manekenki koja je bila sa njim, a ja sam lagala da je u pitanju vjerenica našeg prijatelja. Kakva crna vjerenica… Uvijek sam vadila Duška iz go*ana, ali on mene nije htio. Nije uzvratio uslugu. Puno puta me je varao – izjavila je Jelena.

Podsjetimo, spekulacije o vezi pop dive Jelene Karleuše i mlađeg košarkaša Nikole Jovanovića konačno su dobile potvrdu.

Popularna pjevačica je u podkastu kod Bokija 13 u Skoplju otvoreno govorila o svom emotivnom odnosu sa sportistom koji je 16 godina mlađi od nje.

– Nikola Jovanović ne želi da bude dio javnog etra i on doživi svaki put na pominjanje njegovog imena veliki stres. On je veliki dečko u svakom smislu, ali bih poštovala njegovu odluku da bude van svjetla reflektora. Divan je momak i provodim lijepe trenutke sa njim. On ima preko dva metra, dva i po. Avatar je, ogroman je – rekla je JK iskreno.

Pročitajte još

Ko je 16 godina mlađi Nikola Jovanović?

Nikola Jovanović je srpski profesionalni košarkaš koji je karijeru započeo u mlađim selekcijama Crvene zvezde, a jednu sezonu proveo je i u Partizanu. Već 2012. odlazi u Sjedinjene Američke Države, gdje završava srednju školu u Floridi, a zatim upisuje Univerzitet Južne Kalifornije (USC) i tri godine nastupa za njihov košarkaški tim.

Iako nije izabran na NBA draftu, okušao se u ljetnjim ligama Detroita i Los Anđeles Lejkersa, a zatim potpisao za razvojne timove u Americi. Godine 2017. vratio se u Srbiju i obukao dres Crvene zvezde, sa kojom je osvojio domaće prvenstvo.

Tokom karijere igrao je i za italijanski Trento, bosanskohercegovačku Igokeu (gde je osvojio Kup BiH), ruski Nižni Novgorod, i druge, a ovu sezonu je završio u italijanskom Skafatiju, prenosi Telegraf.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu