Zoranu su zatekli na aerodromu “Nikola Tesla” gdje je doputovala sa jednog nastupa, te smo poveli priču o bakšišima.
– Sve zavisi gdje je nastup, koji je kraj i kakvi su gosti. Na mojim nastupima ima bakšiša, ali se ja ne opterećujem time. Ne interesujem, ja odradim kao profesionalac, kao da sam na koncertu – rekla je ona, prenosi Blic.
Dotakli smo se priča da “Grand” uzima procente od zarade na nastupima, a na pitanje kako je ona bila zadovoljna u ovoj kući što se toga tiče, odgovorila je:
– Da sam bila zadovoljna, ostala bih tamo. Ne želim da iznosim detalje o “Grandu”, završila sam sa njima i prešla u drugu kuću. Nismo ostali u dobrim odnosima, ali opet im želim svu sreću. “Zvezde Granda” su mi donele mnogo toga u početku, i da nije bilo njih ne bih bila ovde gde sam sada. Zahvalna sam im na tome, pogotovo Saši Popoviću i Miliju, ali menadžment nije dobar – otkrila je ona i dodala:
– Razišli smo se na bez veze način i ne bih tražila od njih nikakvu pomoć. Želim da sama sebi pravim reklame a ne da zavisim od Granda – rekla je Zorana.
Zorana je otkrila i kako je Lepa Brena reagovala kada joj se saopštila da napušta njihovu kuću.
– Ona mi je rekla: “Kako god ti odlučiš, tvoja odluka. Idi tamo gdje misliš da ti je bolje”. Žena me je u suštini podržala – dodala je folkerka.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu