Stajling dvije takmičarke izazvao je pravi revolt među članovima žirija, posebno među starom garodm, a najveću primjedbu imala je Ana Bekuta koja ovog puta nije birala riječi.
– Imam strahovitu primjedbu na vaše oblačenje. To je katastrofa na šta to liči. Degutantno, odvratno, ja ću se ispovraćati sad – odbrusila im je ona, sa čim se složila i Snežana.

– Nije u pitanju to što ste gole, nego što ste vulgarne – dodala je Sneža, dok je Bosanac poentirao kako nemaju više šta da skinu.
Sa druge strane, Ceca je otvorenog uma istakla kako je sve stvar ukusa i šta nekome prija da gleda, na šta je Saša Popović šaljivo doskočio da su mu spale naočare.
Mentori kandidatkinja, Đorđe David i Marija Šerifović kiptili su od bijesa zbog ovakvih komentara, te su žestoko uzvratili.
– Ana Bekuta, idi na dijetu i ti ćeš se onda ovako nositi. Ti ovo doživljavaš kao neku narodnjačku varijantu gdje svi treba da budu zakopčani do grla – drao se pjevač, dok je Đurišićka pokušava da mu skrene pažnju da ne vrijeđa kolege.
– Ne može da se kaže “Ispovraćaću se”- držala je slovo Šerifovićeva, ali Bekuta se i dalje čvrsto držala svog stava.
– Može, jer je to jedini poriv koji ona izaziva u meni- jasna je bila Ana, prenosi Blic.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu