Naime, Jelena je sa publikom podijelila informaciju da se podvrgla operaciji nosa, a nakon toga je ljude obavijestila da se dobro osjeća nakon intervencije.
Jelena je podijelila sliku iz kreveta, a na slici se vidi da je nos u zavojima. Kako su se mnogi zabrinuli za njeno zdravlje, Jelena je odmah u sljedećoj objavi rekla svima da je dobro.

Inače, mlada pjevačica je kćerka pjevačice Goce Božinovske i tekstopisca Radeta Vučkovića, a prvi put se predstavila publici prije više od deset godina u emisiji „Zvezde Granda“.
Podsjetimo, mediji su nedavno pisali o Jeleninoj tajnoj udaji, a ona se nakon svega oglasila i poslala poruku svima koji su je nakog ovih vijesti zvali, prenosi Grand TV.
– Jako me nerviraju ljudi koji smaraju, zovu, koji nemaju obzira, stida ni srama. Takve mrzim najviše. Smarači dosadni – napisala je iznervirana pjevačica na Instagramu.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu