On je za Srpskainfo kazao da su sve priče, snimljene početkom jula, izuzetno zanimljive, potresne ali i duhovite.
– Svaki sagovornik nosi svoju priču, koju je u rijetkim prilikama dijelio sa drugima. Sada su, svi oni, pristali da za emisiju „Životne priče“ kažu sve što im je na srcu i duši, sve što ih godinama opterećuje. Tokom snimanja, zajedno sa njima sam proživljavao njihove sudbine, sve o čemu su govorili, suzama potreseni ili smijehom naoružani, ali nikako ravnodušni – pojasnio nam je Karamela.



– Srećan sam – dodaje autor „Životnih priča“, jer radim ono što volim. Životne priče su medijski, odnosno televizijski format koji me ispunjava, čini zadovoljnim, mada taj posao nije ni malo jednostavan niti lak.
Goran Stojićević Karamela, poznat po emisijama „Servis karamela“, „Preljubnici“, „Balkanske prevare“, „Tragovi istine“, „Ruka spasa“, prepričao nam je sudbine svojih sagovornika snimljenih u zapadnom dijelu Republike Srpske.
U Karajzovcima, u Lijevče polju upoznao sam Milu Popovića, nekada delegata, poslanika i funkcionera republičkih i saveznih organa BiH i Jugoslavije. On u svom cvijetnjaku, čuva materijale, govore i pozivnice Centralnog komiteta BiH.



Nenad Janjetović koji živ i u Kremni kod Prnjavora, nekada je bio visoki oficir JNA a potom je, primijenio život iz temelja. Zauvijek je izuo vojničke čizMe a obuo drvene kundure ili klompe. Odložio je uniformu a obukao narodnu nošnju iz Potkozarja. To je Janjetovića uvelo u nove životne priče kojima je teško odoljeti.



Dušan Lepir, nastavnik matematike u penziji, prepoznaje u šumi umjetnička djela koja je priroda započela a on dovršio. Jedinstvena umjetnička galerija nalazi se u njegovom dvorištu i kući u Srpcu.




Kasim Grgić Cojle iz Gradiške je u centar svoga interesovanja stavio fudbal. Nekada i sam fudbaler, koji je, kako reče, jednom prilikom u Jajcu, igrajući u timu „Dubrava“, izveo korner, te munjevito istrčao u šesnaesterac, dočekao loptu i postigao gol. Cojle živi u avliji Edina Džeke, svog ljubimca sadašnje generacije fudbalera iz BiH.



Mile Božić Jankula, nekada preduzetnik i upravnik Pošte iz Budačke rijeke na Kordunu, u Potkozarje je preko Vrnjačke Banje i Novog Sada došao u izbjegličkoj koloni. Misteriozna pogibija Milinog sina Milana ga i sada proganja. Ovdje sakuplja gljive, pravi ikone i od toga živi.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu