Svačije ponašanje i svačije djelo opisuju tog nekog, ja ne mogu da pričam u njeno ime. I prije Slobe ja sam radila akciju za licitiranje, pa sam onoga ko je uplatio najviše novca u humanitarne svrhe izvela na kafu da se upozna sa mnom. I odradili smo to uspješno, izjavila je Katarina za Star.

– Sve čestitke snimam kao i Sloba. Tražim dokaz da su poslali deset poruka za bolesnu dječicu. Teodoru ne bih komentarisala jer mislim da svako ima pravo da radi šta hoće, ali tvoje djelo je tvoje ponašanje – dodala je.
Na konstataciju da Teodora ima više pregleda na Jutjubu od mnogo većih zvijezda, Grujićeva je odgovorila:
– Oko pregleda na Jutjubu se ne opterećujem, meni ako neka pjesma uđe u uši, to je to. Kada nije postojalo uplaćivanje pregleda prije deset godina, ja sam imala 38 miliona za pjesmu. Više volim da je sve regularno, džaba ti 50 miliona ako dođeš na nastup i pet ljudi ne zna pjesmu. Ja ne vjerujem tim brojkama – dodala je ona.
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu