Zabava

"POD STRESOM SAM I DALJE" Oglasila se Zorana Mićanović nakon što su nju i majku napala 3 muškarca dok su šetale

Pjevačica Zorana Mićanović oglasila se nakon što je napadnuta na Novom Beogradu dok je šetala sa svojom majkom.

zorana mićanović
FOTO: ALEKSANDAR DOJKIĆ/RINGIER

Zorana Mićanović je i dalje potresena zbog napada koji je doživela u blizini svog doma.

 Istina je, u večernjim časovima smo majka i ja verbalno i fizički napadnute nedaleko od naše kuće. Pod stresom sam i dalje – rekla je uznemirena Zorana za Blic .

Pročitajte još

Ona je dodala da vjeruje da će nadležni pronaći nadače.

 Pratili su nas, prijetili nam i napali nas. Apelujem na sve kolege da na nasilje ne ćute. Vjerujem da će nadležni organi pronaći te momke i da će oni odgovarati u skladu sa zakonom.

Zorana Mićanović
FOTO: A. DOJKIĆ / RINGIER

Podsjetimo, napad se dogodio kada su trojica muškaraca prišli Zorani i njenoj majci, jedan od napadača je počeo da je čupa za kosu, dok je njenu majku udario, prenijeli su mediji.

Iako ne postoje vidljive povrede, zatraženo im je da podnesu prijavu u policiji,a situacija je završena bez ozbiljnijih posljedica.

Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu