Zvijezda sinoćne večeri bila je jedna od najljepših italijanskih glumica i miljenica muškog dijela populacije Monika Beluči.
Monika se na premijeri filma u kojem glumi “Irréversible – Inversion intégrale” u sklopu 76. Filmskog festivala u Veneciji pojavila u dugoj, crvenoj haljini do poda.
Sve vreme je strpljivo i sa osmijehom pozirala. Ipak, u jednom trenutku se pored nje na crvenom tepihu pojavio njen nekadašnji emotivni partner, višegodišnji suprug Vensan Kasel.
Vensan, zajedno sa Monikom, igra jednu od glavnih uloga u ovom filmu. Iako su neki očekivali da se bivši supružnici neće slagati nakon razvoda, o tome nema ni govora.

Glumac se pozdravio sa svojom nekadašnjom suprugom, a potom je stao da ispozira. Monika se sve vreme smiješila, ali je gledala direktno u fotografe. Čak ni kada je Vensan počeo da dobacuje ekipi sa kojom je pozirao, Monika nije okrenula glavu.
(Blic)
Najnovije vijesti Srpskainfo i na Viberu