Postoje timovi koji na tome rade. I postojeći Poslovnik ne daje mogućnost da se stvara haos i dobra je osnova ukoliko se sa dobrom voljom koristi – rekao je Dodik novinarima u Aleksandrovcu.
On smatra neophodnim da se preduzmu neke mjere zbog čega je cilj da se izradi novi tekst Poslovnika, na kojem radi radna grupa.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.