Politika

(VIDEO) "Hvala vam svima" Prve riječi Ivice Dačića nakon izlaska iz bolnice

Ministar unutrašnjih poslova i predsednik SPS Ivica Dačić otpušten je danas iz bolnice na kućno lIJečenje.

(VIDEO) "Hvala vam svima" Prve riječi Ivice Dačića nakon izlaska iz bolnice
FOTO: MUP SRBIJE

Hvala vam svima. Hoću da vas zamolim sve da čuvate svoje zdravlje. Živjela Srbija – rekao je Dačić.

Podsjetimo, Predsjednik Srbije Ivica Dačić najavio je da ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izlazi danas iz bolnice, prenosi Blic.

– Ivica upravo izlazi iz bolnice. Zahvalan ljekarima što su napravili čudo i srećan zbog njega i porodice koja slavi život i veliku pobjedu. Da se niko ne naljuti, on je socijalista, ja nisam, te se zahvaljujem i Bogu. P.S. od sledeće nedjelje moraće da mi se pridruži u obavljanju poslova, nema više lenčarenja – napisao je Vučić na instagramu.