Hvala vam svima. Hoću da vas zamolim sve da čuvate svoje zdravlje. Živjela Srbija – rekao je Dačić.
Podsjetimo, Predsjednik Srbije Ivica Dačić najavio je da ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izlazi danas iz bolnice, prenosi Blic.
– Ivica upravo izlazi iz bolnice. Zahvalan ljekarima što su napravili čudo i srećan zbog njega i porodice koja slavi život i veliku pobjedu. Da se niko ne naljuti, on je socijalista, ja nisam, te se zahvaljujem i Bogu. P.S. od sledeće nedjelje moraće da mi se pridruži u obavljanju poslova, nema više lenčarenja – napisao je Vučić na instagramu.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.