Izgleda da im nije dovoljno što je javni servis postao Televizija SNSD-a. Sad još treba svoje privatne televizije iz budžeta finansirati – napisao je to šef Kluba poslanika PDP-a u NS Republike Srpske.
Crnadak je upitao zašto Vlada kampanju “Kupujmo domaće” emituje samo na RTRS-u i ATV-u.
Izgleda da im nije dovoljno što je javni servis postao Televizija SNSD.Sad još treba svoje privatne televizije iz budžeta finansirati.Zašto Vlada kampanju "Kupujmo domaće" emituje samo na RTRS i ATV?Da li se to plaća i koliko?Nismo vidjeli da je bio tender.Samo pitam.😀
— Igor Crnadak (@evropskaSrpska) January 31, 2026
– Da li se to plaća i koliko? Nismo vidjeli da je bio tender. Samo pitam – rekao je Crnadak.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.