Politika

(FOTO) “Bog nas je pogledao” Petrović objavio da su RADIJATORI u Bijeljini ponovo topli

Tokom jučerašnjeg dana saniran je veliki kvar na toplovodnoj mreži do kojeg je došlo zbog pucanja cjevovoda na lokaciji ugao Ulica cara Uroša i Prvog maja.

(FOTO) “Bog nas je pogledao” Petrović objavio da su RADIJATORI u Bijeljini ponovo topli
FOTO: SINIŠA PAŠALIĆ/RINGIER

Ovo je na društvenim mrežama objavio gradonačelnik Bijeljine, Ljubiša Petrović.

– Neizmjerno hvala radnicima JP ,,Gradska toplana” koji su svojom ažurnošću i vrijednim radom uspjeli da saniraju veliki kvar na cjevovodu i zamjene dotrajale cijevi – istakao je Petrović.

Sistem na toplovodnoj mreži se podiže, dodao je on, i od juče radijatori u bijeljinskim stanovima su ponovo topli, ali potpunu normalizaciju i adekvatan stepen grijanja ćemo imati tokom predstojeće sedmice.

Pročitajte još

Bog nas je pogledao i sa dobrim vremenskim prilikama i temperaturama u plusu. Zahvaljujemo svim građanima na razumijevanju i strpljenju. Kvarovi su svakodnevica i dešavaju se kako u našim stanovima i kućama, tako i na velikim sistemima, nije ih uvijek moguće predvidjeti i brzo sanirati. Kao što sam najavio, računi za grijanje za decembar neće se naplaćivati korisnicima usluga JP ,,Gradska toplana” – poručio je Petrović.