Ovo je na društvenim mrežama objavio šef kluba poslanika SDS u Narodnoj skupštini Republike Srpske, Ognjen Bodiroga, komentarišući to što se u pojedinim medijima ističe kako će lider SNSD Milorad Dodik prisustvovati tom događaju.
– Veliko brukanje je izvještavati kako Dodik troši novac građana Republike Srpske tako što ide po svjetskim destinacijama i predstavlja se kao predsjednik Republike Srpske – istakao je Bodiroga.
Достојанство када се једном изгуби више се никад не враћа.РТРС је достојанство давно изгубио и много ми је жао због тога.
Лудило мозга је преносити прес конференцију Милорада Додика који је само предсједник политичке партије и ништа више.И једна информација, на Молитвени… pic.twitter.com/8q8Yjhm6AW
— Огњен Бодирога (@BodirogaOgnjen) January 30, 2026
Između ostalog, on je objavio fotografije kojima pokazuje kako je i on dobio poziv da prisustvuje Molitvenom doručku u Vašingtonu.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.